Moderní bydlení u parku

Naše heslo zní: „Zákazník kvalitu pozná.“ Tato novostavba je velmi zamyšlený projekt, dispozičně i designově. Kvalitativně nejmodernější pojetí připraví pro své zákazníky nejedno překvapení.

betonová stěrka na stěnách

Koupelny

Navštívili jsme spoustu dodavatelů různých moderních a nadstandardních materiálů. A odborníci vybrali pro Vás to nejlepší v široké škále, aby při Vašem detailnějším výběru už bylo jasné, že kvalita a design je základ.

Počítáme s kvalitní nabídkou nejen dlažeb a obkladů (kompletní obložená koupelna až ke stropu), ale i vodovodních baterií od nejlepších firem na trhu. Designové a kvalitní skříňky a umyvadla, sprchový kout bez vaničky nebo litý mramor. Z této nabídky můžete vybírat v našem showroomu.


koupelna v červeném provedení

Topení

V bytech budou deskové radiátory s termostatickými hlavicemi, v koupelnách designové žebříčky s možností elektrického temperování. Dálkový odečet tepla a studené vody, tak aby nikdo nemusel vstupovat do Vašeho bytu.


Prosklené dveře Masivní černé dveře

Dveře

Vstupní dveře budou bezpečnostní, zárubeň v barevné úpravě RAL, kování bezpečnostní, výška dveří 2100 mm nejmodernèjšího provedení.

Vnitřní dveře budou z masivního dřeva, a jejich velmi kvalitní individuální zpracování od truhláře s vysoké až stropu, tj. 2700 mm.

Rádi Vám je v reálu představíme a ukážeme vzorky v našem showroomu.


dřevěná podlaha

Podlahy

Třívrstvé dřevěné podlahy v široká škále provedení. Zde též platí, že zákazník si může vybrat dle svého vkusu. Vzorky Vám v reálu ukážeme v našem showroomu.

Nadstandard je u nás standardem

Nešetříme designem a ultramoderními materiály. Energeticky úsporná budova je navržena a provedena tak, aby náklady na zajištění provozu byly nižší, než u budov postavených jen dle platných norem a předpisů. Jedná se především o náklady na vytápění, ohřev TUV, spotřebu elektrické energie a vody.

U projektu „Zahrada Grébovky“ jsme šli však ještě dál ve směru ekonomického ekologického bydlení. Zateplovací systém a velmi moderní dřevěná eurookna s trojitým zasklením. Ty oproti těm dvojitým ušetří 40 i více procent energie, která okny uniká.

Velkoplošné zasklení oken od podlahy až ke stropu v bytech na jih – kombinace otevíracích a sklopných křídel s pevným zasklením. Bude provedena příprava na venkovní žaluzie s elektrickým pohonem.

Garážová vrata budou na elektropohon s dálkovým ovládáním.

Výška stropu ve většině bytech je 2700 mm.

Na našich projektech dbáme na pečlivé provedení zvukové izolace. Díky tomu Vás v našich bytech obtěžují hluky z venkovního prostředí i okolních bytů mnohem méně než v běžné zástavbě.

Vlastní internetový rozvod v celém domě a v bytech. Každý pokoj má svou zásuvku pro internet.

Dům má vlastní satelit na střeše a rozvod v celém domě a v bytech. K tomu patří samozřejmě i další rozvody pro externí dodavatele televizí jako je například UPC. Každý pokoj v bytě má svoji zásuvku pro televizi.

V domě se počítá s designovým, proskleným výtahem, a prosklenými podestami schodiště.